O blogu

nabi_just_skincare_things
hello!~

Na internetech si říkám Nabi, což je přepis korejského slova pro motýla (나비). Dlouho jsem se trápila s akné a vůbec jsem nerozuměla své pleti, až jsem se jednou naštvala a zkusila to vyřešit s pomocí redditu. Dělala jsem si pro sebe poznámky o správné péči o pleť, jak nejlépe hojit akné, které látky jsou věděcky podložené a které ne. Nakonec jsem tyto poznámky přepsala i pro ostatní a tuc, blog.


Dlouholetý zájem o Asii a asijské jazyky mě dovedl k jejich hudbě, která mě zase přivedla k asijské kosmetice. Tam jsem konečně našla to pravé ořechové pro moji pleť a začala jsem blogovat o korejské kosmetice. Proto nyní najdete na blogu hlavně návody jak pečovat o pleť pro začátečníky a spousty recenzí na západní i asijské produkty, včetně návodů a tipů pro jejich použití. Kyselinové peelingy a korejská kosmetika mi zcela transformovaly pleť.

 

I vy se na just skincare things můžete naučit jak o pleť pečovat no-bullshit stylem - u mě nenajdete pseudovědu, rozšiřování kosmetických mýtů ani odfláknuté, neupřímné recenze. Všechny produkty testuji minimálně tři týdny, hledám pravdu za marketingem a procházím složení. Ačkoliv nejsem dermatoložka ani jiný expert na pleť, jsem velký beauty nadšenec a snažím se vám dát co nejpřesnější informace. Psaní článků beru jako psaní akademického textu; používám věrohodné zdroje a na všechny odkazuju. Pokud přijdu na to, že se věci mají trochu jinak nebo jsem je špatně pochopila, článek updatuju a snažím se udržovat blog plný aktuálních informací.


Máte na mě dotaz? Klidně pište do zpráv na instagramu!

 

Spolupráce

Chcete navázat spolupráci? Nabídky zasílejte na justskincarethings@gmail.com

Články se sponzorovaným obsahem jsou označeny tagem sponsored.

Mezi sponzory blogu patří nebo patřili:

 

Disclaimer

Pokud není uvedeno jinak, všechny produkty jsem si koupila sama a všechny fotografie jsou moje.

 

Neberte obsah blogu jako náhradu za návštěvu dermatologa či podobného odborníka. Já jsem nakonec jen člověk na internetu, nejsem doktor, nemůžu se vám podívat na pleť ani dát odborné rady.

Instagram