O blogu

O autorce

nabi_just_skincare_things
hello!~

Na internetech si říkám Nabi, což je přepis korejského slova pro motýla (나비). Dlouho jsem se trápila s akné a vůbec jsem nerozuměla své pleti, až jsem se jednou naštvala a zkusila to vyřešit s pomocí redditu. Dělala jsem si pro sebe poznámky o správné péči o pleť, jak nejlépe hojit akné, které látky jsou věděcky podložené a které ne. Nakonec jsem tyto poznámky přepsala i pro ostatní a tuc, blog.


Dlouholetý zájem o Asii a asijské jazyky mě dovedl k jejich hudbě, která mě zase přivedla k asijské kosmetice. Tam jsem konečně našla to pravé ořechové pro moji pleť a začala jsem blogovat o korejské kosmetice. Proto nyní najdete na blogu hlavně návody jak pečovat o pleť pro začátečníky a spousty recenzí na západní i asijské produkty, včetně návodů a tipů pro jejich použití. Kyselinové peelingy a korejská kosmetika mi zcela transformovaly pleť, přestala jsem nosit makeup a stačí mi jen korektor pod oči. 

 

I vy se na just skincare things můžete naučit jak o pleť pečovat no-bullshit stylem - u mě nenajdete pseudovědu, rozšiřování kosmetických mýtů ani odfláknuté, neupřímné recenze. Všechny produkty testuji minimálně tři týdny, hledám pravdu za marketingem a procházím složení. Ačkoliv nejsem dermatoložka ani jiný expert na pleť, jsem velký beauty nadšenec a nedávám sem nic nepodloženého. Psaní článků beru jako psaní akademického textu; používám věrohodné zdroje a na všechny odkazuju. Pokud se přijde na to, že se věci mají trochu jinak, článek updatuju a snažím se udržovat blog plný aktuálních informací.


Máte na mě dotaz? Klidně pište do zpráv na instagramu!

 

Spolupráce

Chcete navázat spolupráci? Nabídky zasílejte na justskincarethings@gmail.com

Články se sponzorovaným obsahem jsou označeny tagem sponsored.

Mezi sponzory blogu patří nebo patřili:

 

Disclaimer

Pokud není uvedeno jinak, všechny produkty jsem si koupila sama a všechny fotografie jsou moje.

Neberte obsah blogu jako náhradu za návštěvu dermatologa či podobného odborníka. Já jsem nakonec jen člověk na internetu, nemůžu se vám podívat na pleť a dát vám odborné rady.

Okomentovat

Instagram