O blogu

Na internetech si říkám Nabi, což je přepis korejského slova pro motýla (나비). Dlouho jsem se trápila s akné a vůbec jsem nerozuměla své pleti, až jsem se jednou naštvala a zkusila to vyřešit – jak jinak – pomocí internetu. Byla jsem zklamaná nedostatkem užitečných informací, odfláknutými recenzemi a omíláním starých mýtů. Tak jsem si dělala vlastní poznámky, až z nich vznikl tento blog. Nyní tu najdete návody jak pečovat o pleť pro začátečníky a spousty recenzí na západní i asijské produkty, včetně návodů a tipů pro jejich použití.

 

Recenzovanou kosmetiku testuji minimálně 3 týdny, hledám pravdu za marketingem a procházím složení. Snažím se prezentovat ty nejpřesnější informace za použití věrohodných zdrojů. Pokud přijdu na to, že se věci mají trochu jinak nebo jsem něco špatně pochopila, články přepíšu a snažím se dál udržovat blog plný aktuálních informací. Přesto však nejsem dermatoložka ani jiný podobný profesionál. Jsem beauty nadšenec, lingvista a copywriter. Nenabízím vám tedy názor experta, ale názor jednoho z vás.


Máte na mě dotaz? Klidně pište do zpráv na instagramu!

Pozn. Prosím nečekejte, že vám přes zprávy poskytnu poradenství na míru s vaší kosmetikou a péčí o pleť. Vyhledejte pro tento účel kosmetičku nebo dermatologa.

 

Spolupráce

Chcete navázat spolupráci? Nabídky zasílejte na justskincarethings@gmail.com

Články se sponzorovaným obsahem jsou označeny tagem sponsored.

Mezi sponzory blogu patří nebo patřili:

 

Disclaimer

Pokud není uvedeno jinak, všechny produkty jsem si koupila sama a všechny fotografie jsou moje.

 

Neberte obsah blogu jako náhradu za návštěvu dermatologa či podobného odborníka. Já jsem nakonec jen člověk na internetu, nejsem doktor, nemůžu se vám podívat na pleť ani dát odborné rady.

Instagram

just skincare things. Theme by STS.