6. dubna 2018

GIVEAWAY: balíček Astrid kosmetiky - UKONČENO


Po zhruba dvou a půl roku fungování se i můj blog dostal do fáze, kdy je na něm nějaká ta giveaway. Astrid mi poslal balíček s řadou Beauty Elixir (denní a noční krém) a čistícím olejem, který jsem recenzovala loni. K tomu vyživující krém na ruce s avokádovým máslem a dva balzámy na rty. Celková hodnota je zhruba 450 Kč. Není to žádná exotika když je Astrid tak snadno dostupný v našich drogeriích, ale je to zadarmo, tak se klidně zúčastněte.

PRAVIDLA:
 1. sledujte mě @justskincarethings na instagramu ať z toho taky něco mám
 2. pod fotku nahoře napište komentář - můžete označit někoho kdo by měl zájem, když nemáte kamarády tak napište cokoliv (můžete napsat kolik komentářů chcete)
 3. adresa v ČR
 4. pokud někoho označujete, označte jen reálné lidi - ne několik účtů patřící jednomu člověku, účty sloužící jen k repostování giveaway nebo jinak prázdné a podezřelé. To mi radši napište co jste měli k obědu než dělat tyhle blbiny.
Soutěž končí v úterý 17.4. a nejpozději 19.4. oznámím výherce. Kontaktuju vás pomocí zpráv na instagramu. Přeju hodně štěstí!
 

Giveaway je u konce! Vítězem se stává @hpiklova s krásně jednoduchým komentářem "❤❤❤". Vybráno pomocí kopírovaní všech komentářů do seznamu a využití random.org. Napsali jste neskutečných 737 komentářů, mnoho z vás pilně tagovalo a jiní pilně spamovali emoji. Každopádně je tomu konec a první giveaway mám za sebou. Tak snad bude brzo další!

3 komentáře

 1. ahoj :D Astrid je dostupný a nemám nic proti české kosmetice, naopak je příjemná a člověk si ji může kdykoliv dokoupit. Miluju Astrid balzámy (má doma asi 4), ale krémy jsem ještě nikdy nevyzkoušela. sleduji na IG jako CervenkaObecna. cervenkova.barbora@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ahoj, a zúčastnila jsi se v komentářích na instagramu? Možnost zapojit se přes blog jsem radši zrušila protože na ig se přihlásila (pro mě neočekávaná) spousta lidí, takže bych to teď nemohla pořádně skloubit.

   Smazat
  2. ahoj, ráda bych, ale jaksi mi nejde dávat komentáře na IG :D vždy to vyhodí chybu, a to jsem přihlášená. No, to nevadí :)

   Smazat

Instagram